T-FLEX Furniture – tai specializuota baldų projektavimo sistema, skirta modeliuoti įvairaus sudėtingumo lygio baldus. Ši sistema leidžia automatizuoti visus darbo etapus - nuo užsakymo įforminimo iki baldų projektavimo ir gamybos, įvertinant tiek serijinės gamybos, tiek ir nestandartinių baldų gamybos ypatumus. Programos kūrėjas Top Systems.

Programos T-FLEX Furniture Konstruktorius video prezentacija:

1. 3D modelio sudarymas.
2. Medžiagų vartotojiškos bibliotekos sudarymas.
3. Detalės kontūro redagavimas.
4. Spintelės su stalčiais sudarymas
5. Tvirtinimo furnitūros išdėstymas.
6. Detalių kantavimas.
7. Darbinės dokumentacijos sudarymas.

Baldų projektavimo sistema T-FLEX Furniture turi modulinę struktūrą ir yra sudaryta iš atskirų modulių. Kiekvienas modulis – tai atskira programa, kuri gali dirbti tiek vieningo komplekso sudėtyje, tiek ir autonomiškai.  

Sistema T-FLEX Furniture leidžia spręsti bet kokio sudėtingumo problemas visuose baldų kūrimo etapuose - nuo pradinės dizaino idėjos iki brėžinių, specifikacijų, CNC programų ir sąmatinių dokumentų gavimo. Trimatės vizualizacijos instrumentai ir galimybė kurti foto-realistiškus vaizdus žymiai padidina įmonės specialistų darbo efektyvumą gaminių pardavimo stadijoje.

 Sistema T-FLEX Furniture turi modulinę struktūrą, o tai reiškia, kad kiekvienas modulis yra atskira programa, kuri gali dirbti tiek vieningo komplekso sudėtyje, tiek ir autonomiškai. Modulinės struktūros privalumas yra tas, kad vartotojas gali įsigyti tik jam būtinus modulius, o taip pat įgyvendinti savo poreikius etapais, nepatiriant didelių sąnaudų vienu metu.

Sistema T-FLEX Furniture leidžia greitai suprojektuoti standartinius elementus, panaudojant parametrinio projektavimo instrumentus ir tipinių elementų bibliotekas, o paskui suteikti gaminiui individualumo, sukuriant bet kokius reikalingus elementus pagal savo skonį.

T-FLEX Furniture sistemos suderinimui su kita programine įranga yra numatyta galimybė importuoti ir eksportuoti informaciją į įvairius žinomus duomenų formatus: AutoCAD platformos (*.dxf, *dxb, *dwg), foto-realistinių vaizdų (pavyzdžiui, *.jpg) ir kt.

 Kuriant T-FLEX Furniture sistemą, buvo įvertinti serijinės ir individualios baldų gamybos ypatumai.

T-FLEX Furniture sistema remiasi galingu trimačiu branduoliu, todėl baldų projektavimo ir gamybos įmonės gali sėkmingai naudoti šią sistemą visuose produkto gyvavimo etapuose, tiek standartinių baldų gamyboje, tiek ir gaminant baldus pagal individualius projektus.

 

Palyginimas

    «Salonas» «Konstruktorius» «Ekspertas»

    Patalpų plano sudarymas

     

    Interjero komponavimas

     
    Sutarčių sudarymas  

    Užsakymo eksportas į Microsoft Excel

     

    Foro-realistinių vaizdų gavimas

    Detalių, furnitūros, projektinės dokumentacijos sudarymas

     

    Stalčių, durų sistemų ir kt. sudarymas

    Automatinis eksportas į CNC stakles

    Detalių ir tvirtinimo elementų matomumo valdymas

    Darbas su medžiagų ir detalių sąrašais

    Gaminio išardymas

    Kainos skaičiavimas

    Detalių ir furnitūros susikirtimų patikrinimas

    Technologinių apribojimų patikrinimas

    Gaminio specifikacijų eksportas į Microsoft Excel

    Duomenų paruošimas naudoti modulyje „Konstruktorius“:

    Furnitūros bibliotekos sudarymas, nauji briaunų tipai, nauji detalių prototipai

     

    Detalių prototipų kūrimas (stalčiai, durų sistemos, įmontuojama technika)

    Duomenų paruošimas naudoti modulyje „Salonas“:

       

    Išleidžiamos produkcijos parametrinių modelių kūrimas

    Sutartinės dokumentacijos formų sudarymas

     

    Patalpų prototipų kūrimas

Projektavimo sistemos ypatumai

T-FLEX Furniture remiasi galingu trimačiu branduoliu, kuris yra gerai žinomas ir užsirekomendavęs kitose projektavimo srityse, tokiose, kaip mechaninės inžinerijos, automobilių gamybos, architektūros ir statybinių metalo konstrukcijų projektavimas. Trimačio branduolio geometrinių ir parametrinių savybių panaudojimas apibrėžia pagrindinį skiriamąjį sistemos bruožą – nėra apribojimų kuriamos geometrijos sudėtingumui ir modelių kūrimo bei redagavimo logikai.

Naudojimo privalumai

Projektavimo sistemos parametrizacija suteikia neribotas galimybes serijinės gamybos baldų bei nestandartinių prototipų kūrimui. Svarbus privalumas yra tai, kad parametrinių modelių ir vartotojiškų dialogų kūrimui yra naudojamos tik standartinės priemonės ir visiškai nereikia programavimo.
Platus 2D braižymo funkcionalas leidžia kurti brėžinius ir eskizus pagal ESKD normas, naudoti tekstą ir grafiką, gauti modelių 3D projekcijų, pjūvių ir skerspjūvių brėžinius.
Šiuolaikinės trimatės grafikos vizualizacijos priemonės užtikrina realizuojamų projektų vaizdingumą, o diagnostikos instrumentai leidžia maksimaliai sumažinti projektavimo klaidas. 
T-FLEX Furniture sistemos suderinimui su kita programine įranga yra numatyta galimybė importuoti ir eksportuoti informaciją į įvairius duomenų formatus, o atvira sistemos sąsaja (API) leidžia išplėsti jos funkcionalumą.

Programos kūrėjas Top Systems.

T-FLEX Furniture Salonas

Šis modulis skirtas greitai organizuoti darbą su klientu, automatizuoti korpusinių baldų gamybos užsakymo priėmimą, sukurti patalpų interjero modelį bei išdėstyti jame pasirinktus baldus ir gaminius. Šis modulis yra naudojamas baldų pardavimo salonuose ir leidžia kliento akivaizdoje greitai sukurti unikalią virtuvės, svetainės, ofiso baldų kompoziciją, efektyviai išnaudojant patalpų interjero erdvę. Kokybiškas realistinis vaizdas ir operatyvus kainos apskaičiavimas suteikia galimybę klientui pasirinkti optimaliausią užsakymo variantą.

t-flex-furniture

Programos T-FLEX Furniture Salonas video prezentacija. Prezentacijoje demonstruojamas virtuvės interjero kūrimo pavyzdys:

T-Flex. 1.Patalpų trimačio modelio sudarymas.
T-Flex. 2. Pagalbinių elementų trimačio modelio sudarymas.
- Vamzdyno sudarymas.
- Sujungimas varžtais.
- Projektinės dokumentacijos paruošimas.
T-Flex. 3. Bibliotekos elementų savybės.
T-Flex. 4. Ant grindų statomų baldų elementų išdėstymas interjere.
T-Flex. 5. Ant sienų montuojamų baldų elementų išdėstymas interjere.
T-Flex. 6. Virtuvės baldų elementų redagavimas.
T-Flex. 7. Stalviršių ir karnizų kūrimas.
T-Flex. 8. Interjero 2D vaizdų, projekcijų ir brėžinių sudarymas.
T-Flex. 9. Darbinė dokumentacija: darbo brėžiniai, specifikacijos ir kt.

T-FLEX Furniture Salonas leidžia modeliuoti įvairių formų patalpas, atsižvelgiant į langų, durų, arkų, kolonų ir kitų elementų išdėstymą. Šio modulio pagalba galima greitai ir tiksliai išdėstyti gaminius patalpoje, panaudojant tokias funkcijas, kaip elementų išdėstymas ant grindų ar ant kito paviršiaus, pavyzdžiui, nurodytame sienos lygyje ar išilgai nurodytos sienos. Taip pat, yra elementų sujungimo tarpusavyje funkcija, elementų išsidėstymo išlyginimo funkcija bei kontrolės funkcija, neleidžianti elementams išeiti už patalpos ribų ar susikirsti vienas su kitu.

Be to, yra galimybė greitai pakeisti medžiagą bet kuriame gaminyje arba iš karto visuose užsakymo elementuose, neperdarant interjero.

Ką dar gali T-FLEX Furniture Salonas?

1. Greitai kurti foto-realistines prezentacijas su tiksliomis interjero detalėmis ir atsižvelgiant į apšvietimo ypatumus.

2. Perduoti visą užsakymo informaciją į modulį Furniture Konstruktorius, žymiai sumažinant užsakymo koregavimo ir perdavimo į gamybą laiką.

3. Sukurti klientų ir užsakymų bazę, formuojant visą reikalingą dokumentaciją, sekti užsakymų judėjimą, pradedant nuo sutarties pasirašymo ir baigiant produkcijos išgabenimu.

 

Pagrindinės galimybės

- Užsakovo patalpų interjero modeliavimas, atsižvelgiant į langų, durų, arkų išdėstymą bei išsaugant kompiuterinio modelio tikslumą.
- Automatiškas sienų, dengiančių vaizdą į patalpų interjerą, paslėpimas.
- Visų sienų ir pertvarų aukščio sąlyginis sumažinimas, tikslu geriau apžvelgti patalpų interjerą.
- Specialių komandų rinkinys, padedantis įvertinti virtuvių modeliavimo specifiką, modeliuoti karnizus, grindjuostes, baliustradas, stalviršius bei formuoti tikslius brėžinius, nurodant atitinkamų komponentų matmenis.
- Galimybė įkelti naują modelį iš modulių „K
onstruktorius” ir “Ekspertas” ir automatiškai apskaičiuoti jų kainą.
- Pasirinktų modelių šėstymas patalpoje.
- „Sukibimo“ funkcija, leidžianti sujungti elementus tarpusavyje ir labai supaprastinti projekto ruošimo procesą.
- Elementų išdėstymo funkcijos (ant grindų, nurodytame sienos lygyje, išilgai nurodytos sienos, ant nurodyto paviršiaus), elementų išsidėstymo išlyginimo funkcija, kontrolės funkcija, neleidžianti elementams išeiti už patalpos ribų ar užlipti vienas ant kito.
- Greitas medžiagos pakeitimas viename gaminyje arba iš karto visuose užsakymo elementuose, neperdarant interjero, kas suteikia galimybę kombinuoti skirtingus variantus ar keisti spalvinę gamą.
- Interjero foto-realistinio vaizdo sudarymas, atsižvelgiant į medžiagų tekstūras, apšvietimo šaltinių išsidėstymą, tipą ir spalvą, paviršių skaidrumą ir kitas optines savybes.
- Tikslios užsakymo kainos apskaičiavimas.
- Gauto užsakymo perdavimas tiesiai į gamybą.

 

Programos kūrėjas Top Systems.

 

T-FLEX Furniture Konstruktorius skirtas naudoti baldų gamybos stadijoje. Šis modulis leidžia suprojektuoti bet kokio sudėtingumo korpusinius baldus. Tai universali baldų gaminių projektavimo priemonė, kurioje projektuotojo instrumentai yra suskirstyti pagal paskirtį ir apjungti į komandų grupes. Pavyzdžiui, komanda „Detalės“ naudojama, ka reikia sukurti būsimo gaminio komponavimo schemą, suformuoti detalių geometriją, nurodyti medžiagą ir kitus parametrus.

Programos T-FLEX Furniture Konstruktorius video prezentacija:

T-Flex. 1. Darbinių plokštumų sudarymas. 
T-Flex. 2. Rašomojo stalo 3D modelio sudarymas.
T-Flex. 3. Tvirtinimo furnitūros išdėstymas. 
T-Flex. 4. Stalčių kūrimo modulis. 
T-Flex. 5. Detalių kantavimas. 
T-Flex. 6. Gaminio kainos apskaičiavimas.  
T-Flex. 7. Darbinės dokumentacijos sudarymas. 
T-Flex. 8. Detalės kontūro redagavimas.
T-Flex. 9. Detalės kontūro redagavimas. Papildymas
T-Flex. 10. Duomenų perdavimas į CNC stakles,

Unikali savo funkcionalumu komanda „Jungtys ir furnitūra“ leidžia nustatyti jungties tipą, automatiškai apdoroti klirensus ir išdėstyti furnitūrą. Komanda „Kantavimas“ automatizuoja briaunų apklijavimą, atsižvelgiant į jų storį ir sujungimo būdus detalių kampuose. Komanda „Projektinė dokumentacija“ automatizuotai suformuoja pilną projektinės dokumentacijos komplektą užsakymui. Suprojektuotų detalių gamybai modulyje yra realizuota eksporto į CNC stakles funkcija.

Įdiegta funkcija “Pakuotės skaičiavimas“ skirta automatizuoti gatavos produkcijos pakuotės projektavimo ir skaičiavimo procesą. Vartotojas turi galimybę automatiniu būdu išdėstyti projekto detales sluoksniais, kontroliuoti pakuotės dėžės masę ir apimtį, surūšiuoti detales į keletą dėžių, gauti detalės sudėjimo sluoksniais ir fiksavimo schemą bei sugeneruoti dėžės brėžinį ir pakavimo sąrašą.

 

Pagrindinės galimybės

Gaminių projektavimas pagrindinėse projekcijose (vaizdas iš priekio, iš kairės, iš viršaus) ir aksonometrinėje projekcijoje.

Plokščių su tarpais ir užleidimais įrengimas, automatiškai pririšant prie anksčiau sukurtų objektų.

Lenktų panelių sudarymas, kuriose gali būti išpjovos, grioveliai, angos ir kt.

Panelių briaunų laminavimas bet kokiomis medžiagomis.

Darbas su tvirtinimo furnitūra, tame tarpe vartotojiškų parametrinių elementų kūrimas.

Vizualinis tvirtinimo elemento montavimas bet kokioje projekcijoje, tame tarpe ir aksonometrinėje.

Apibrėžtų parametrų durų ir įvairios konstrukcijos ištraukiamų elementų montavimas.

Stalčių ištraukimo skirtingų sistemų nustatymas.

Įvairių tvirtinimo ir dekoratyvinės furnitūros modelių kūrimas ir montavimas. Automatinis skirtingų parametrų angų formavimas panelėse, tame tarpe ir lenktose.

Bet kokio pjūvio ir trajektorijos griovelių sudarymas, automatiškai formuojant atitinkamus skerspjūvius darbo brėžiniuose.

Panelės krašto redagavimas užapvalinimų sudarymui.

Surenkamų elementų sudarymas iš atskirų plokščių.

• Automatinis gaminio surinkimo schemų sudarymas, formuojant naudojamos furnitūros lenteles.

• Automatinis darbo brėžinių ir surinkimo schemų formavimas gaminio trimačio modelio pagrindu.

• Modelio analizė tikslu nustatyti panelių susikirtimo galimybę, tvirtinimo elementų įrengimo tinkamumą, maksimalų panelių dydį.

 

Programos kūrėjas Top Systems.

T-FLEX Furniture Ekspertas suteikia universalią aplinką parametrinių modelių kūrimui. Šis modulis turi visas modulių “Salonas” ir “Konstruktorius” funkcijas bei eilę papildomų galimybių. Modulio priemonių pagalba galima modeliuoti ir redaguoti furnitūrą ar prototipus, o tai leidžia sukurti nuosavas tipinių elementų bibliotekas. Šis modulis ypač efektyvus, ruošiant serijinių modelių prototipus, nes leidžia atsižvelgti ir įvertinti unikalius konkrečios gamybos ypatumus.

T-Flex

Programos T-FLEX Furniture Konstruktorius video prezentacija:

1. Trimačio modelio sudarymas.
2. Tvirtinimo furnitūros ir buitinės technikos išdėstymas.
3. Tvirtinimo furnitūros nuosavos bibliotekos sudarymas.

Pagrindinės galimybės

Užsakovo patalpų interjero modeliavimas, atsižvelgiant į langų, durų, arkų išdėstymą bei išsaugant kompiuterinio modelio tikslumą.

Automatiškas sienų, dengiančių vaizdą į patalpų interjerą, paslėpimas.

Visų sienų ir pertvarų aukščio sąlyginis sumažinimas, tikslu geriau apžvelgti patalpų interjerą.

Specialių komandų rinkinys, padedantis įvertinti virtuvių modeliavimo specifiką, modeliuoti karnizus, grindjuostes, baliustradas, stalviršius bei formuoti tikslius brėžinius, nurodant atitinkamų komponentų matmenis.

Pasirinktų modelių išdėstymas patalpoje.

„Sukibimo“ funkcija, leidžianti sujungti elementus tarpusavyje ir labai supaprastinti projekto ruošimo procesą.

Elementų išdėstymo funkcijos (ant grindų, nurodytame sienos lygyje, išilgai nurodytos sienos, ant nurodyto paviršiaus), elementų išsidėstymo išlyginimo funkcija, kontrolės funkcija, neleidžianti elementams išeiti už patalpos ribų ar užlipti vienas ant kito.

Greitas medžiagos pakeitimas viename gaminyje arba iš karto visuose užsakymo elementuose, neperdarant interjero, kas suteikia galimybę kombinuoti skirtingus variantus ar keisti spalvinę gamą.

Interjero foto-realistinio vaizdo sudarymas, atsižvelgiant į medžiagų tekstūras, apšvietimo šaltinių išsidėstymą, tipą ir spalvą, paviršių skaidrumą ir kitas optines savybes.

Tikslios užsakymo kainos apskaičiavimas.

Gauto užsakymo perdavimas tiesiai į gamybą.

Gaminių projektavimas pagrindinėse projekcijose (vaizdas iš priekio, iš kairės, iš viršaus) ir aksonometrinėje projekcijoje.

Plokščių su tarpais ir užleidimais įrengimas, automatiškai pririšant prie anksčiau sukurtų objektų.

Lenktų panelių sudarymas, kuriose gali būti išpjovos, grioveliai, angos ir kt.

Panelių briaunų laminavimas bet kokiomis medžiagomis.

Darbas su tvirtinimo furnitūra, tame tarpe vartotojiškų parametrinių elementų kūrimas.

Vizualinis tvirtinimo elemento montavimas bet kokioje projekcijoje, tame tarpe ir aksonometrinėje.

Apibrėžtų parametrų durų ir įvairios konstrukcijos ištraukiamų elementų montavimas.

Stalčių ištraukimo skirtingų sistemų nustatymas.

Įvairių tvirtinimo ir dekoratyvinės furnitūros modelių kūrimas ir montavimas. Automatinis skirtingų parametrų angų formavimas panelėse, tame tarpe ir lenktose.

Bet kokio pjūvio ir trajektorijos griovelių sudarymas, automatiškai formuojant atitinkamus skerspjūvius darbo brėžiniuose.

Panelės krašto redagavimas užapvalinimų sudarymui.

Surenkamų elementų sudarymas iš atskirų plokščių.

• Automatinis gaminio surinkimo schemų sudarymas, formuojant naudojamos furnitūros lenteles.

• Automatinis darbo brėžinių ir surinkimo schemų formavimas gaminio trimačio modelio pagrindu.

• Modelio analizė tikslu nustatyti panelių susikirtimo galimybę, tvirtinimo elementų įrengimo tinkamumą, maksimalų panelių dydį.

• Furnitūros bibliotekos sudarymas, nauji briaunų tipai, nauji detalių prototipai.

• Detalių prototipų kūrimas (stalčiai, durų sistemos, įmontuojama technika).

• Išleidžiamos produkcijos parametrinių modelių kūrimas.

• Sutartinės dokumentacijos formų sudarymas.

• Patalpų prototipų kūrimas.

 

T-Flex CAM tai modulis, skirtas automatiškai perduoti informaciją apie sistemoje T-Flex Furniture suprojektuotą gaminį į frezavimo ir mechaninio apdorojimo centrus bei skaitmeninio valdymo stakles. Šio modulio įdiegimas leidžia žymiai sumažinti produkto gamybos laiką ir padidinti jo kokybę.

Automatiškai galima gauti informaciją apie bet kurią detalę tiesiai iš gaminio modelio arba jo brėžinio ir importuoti į automatizuotų valdymo sistemų duomenų formatą, naudojamą CNC staklėse.

Automatiškai sukuriamas konkrečių detalių apdirbimui reikalingų operacijų rinkinys.

Automatiškai sukuriamos dvi valdymo programos detalės priekinės ir galinės pusės apdorojimui.

• Automatiškai formuojami tiek stačiakampių, tiek ir kreivalinijinių detalių kontūrai, įvertinant briaunų apdailą.

• Technologinių parametrų nustatymas, pavyzdžiui, instrumento numeris ar pavadinimas, frezos korekcija, instrumento įvedimo ir išvedimo tipas, frezavimo greitis ir kt.

• Darbas su plokštės kontūrais, nepriklausomai nuo jų sudėtingumo.

• Automatinis kiaurymių grupavimas.

• Automatinis frezos įvedimo ir išvedimo tipo formavimas.

• Technologinių parametrų išsaugojimas nustatymų failuose.

Išpjovų apdorojimas keliomis frezomis.

Galimybė patikrinti, ar operaciją galima atlikti staklėmis.

Angų apdorojimo sekos optimizavimas.

 

Programos kūrėjas Top Systems.

Kompanijos “Top Systems” koncepcija T-FLEX PLM

Programinis kompleksas T-FLEX PLM+, naudojamas kaip bazinė platforma įmonės informacinės sistemos sukūrimui, suteikia galimybę gauti visą eilę gatavų sprendimų, tokių kaip, tradicinė konstrukcinė, technologinė, organizacinė bei administracinė dokumentacija, ryšių su klientais valdymo priemonės (CRM), darbo su sutartimis organizavimas ir kt. Būtent vieninga sistema leidžia gauti pilną vaizdą, kas vyksta įmonėje, o tai savo ruožtu, užtikrina išleidžiamų gaminių aukštesnę kokybę ir efektyvesnį valdymą.

Sistema T-FLEX DOCs turi paprastą ir patogų instrumentų rinkinį, skirtą gaminio struktūros ir įmonės nomenklatūros valdymui. Pagrindinė sistemos T-FLEX DOCs savybė techninės dokumentacijos srityje – tai visų konstrukcinių-technologinių duomenų ir visos susijusios informacijos suderinamumas.

Gaminių sudėties formavimo ir valdymo instrumentai aprūpinti visomis būtinomis analogų paieškos ir parinkimo priemonėmis, o taip pat turi objektų skolinimosi mechanizmą. Automatizuotos objektų žymėjimų formavimo priemonės, atsižvelgiant į standartus ir technologinės dokumentacijos reikalavimus, užtikrina maksimalų projektuotojo darbo našumą ir nereikalauja papildomų veiksmų duomenų įvedimui. Be informacijos, naudojamos projektuojant gaminius ir sudarant jų dokumentaciją, sistema T-FLEX DOCs leidžia saugoti ir greitai rasti praktiškai bet kokius normatyvinius ir informacinius duomenis bei įvairius reklaminius ar rinkodaros dokumentus.

T-FLEX DOCs sistemoje galima dirbti su keliais surinkimais tiek kontrukcinio projektavimo etape, tiek ir technologinių procesų formavimo metu. Be to, sistema leidžia vienu metu kurti kelis vieno ir to paties gaminio variantus, seka visus objektų pasikeitimus, o taip pat leidžia greitai suformuoti informaciją apie projektą bet kuriai nurodytai datai.

Sistemoje T-FLEX DOCs yra eilė specialių priemonių, skirtų aukščiausio rango vadovams, kurių pagalba galima valdyti projektus, operatyviai kontroliuoti jų vykdymo terminus, resursų ir sąnaudų paskirstymą. Modernūs ir patogūs instrumentai leidžia ne tik planuoti projektus, bet ir sekti jų vykdymo eigą. Kita reikšminga techninės dokumentacijos srauto funkcija sistemoje T-FLEX DOCs – tai sąveika su raštvedybos ir organizacinių-administracinių dokumentų priemonėmis, kas leidžia be papildomų sąnaudų atskirą dokumentacijos srauto užduotį paversti vieningos sistemos dalimi.

Specializuotos priemonės vartotojiškos sąsajos nustatymui ir paprasti duomenų struktūros valdymo instrumentai leidžia organizuoti darbą su bet kokiais duomenimis, kurie yra būtini įmonės techninės dokumentacijos srauto organizavimui. Įdiegtos ataskaitų generavimo priemonės leidžia operatyviai gauti bet kokius kontrukcinius-technologinius dokumentus apie viso gaminio sudėtį, o taip pat ir atskirus jo mazgus. Patikimam duomenų saugojimui ir paieškai sistemoje T-FLEX DOCs naudojama centralizuota duomenų sistema, organizuota remiantis Microsoft SQL Server 2008.

 

Techninė dokumentacija (TDM)

Gaminių techninės dokumentacijos ir inžinerinių duomenų valdymo automatizavimas – tai sistemos T-FLEX DOCs taikymo sritis. Ši sistema užtikrina visų konstrukcinių bei technologinių duomenų ir susijusios informacijos vieningumą. Gerai struktūruota saugykla leidžia dirbti praktiškai su bet kokios sudėties duomenimis. Tai gali būti konstrukciniai brėžiniai, 3D modeliai, specifikacijos, žiniaraščiai, duomenys apie detalių medžiagas, technologiniai procesai, CNC programos ir t.t. Specializuotame įmonės nomenklatūros kataloge, kuris automatiškai užpildomas detalių sudėties formavimo proceso metu, yra saugoma visa reikalinga informacija apie detalių ir mazgų panaudojimą.

Technologinis gamybos planavimas ir produkto gamyba (CAPP/CAM)

Šiuolaikinis technologinis gamybos planavimas neįmanomas be įmonės vieningos informacinės erdvės organizavimo, kuris leistų technologinio projektavimo instrumentams remtis visa būtina informacija bei realiais duomenimis, gautais iš konstrukcinio projekto. Esant tokiai darbo organizacijai, gaminio sudėtis ir kuriamos technologijos yra saugomos bendroje įmonės duomenų bazėje. Dokumentų maršrutizacijos ir projektavimo proceso valdymo mechanizmai leidžia apibrėžti tipinius dokumentų judėjimo procesus ir automatizuoti didžiąją dalį rutininių veiksmų.

Sistema T-FLEX Technologija palaiko įvairius projektavimo metodus: nuo dialogų režimo, panaudojant analogus, iki bendrų techninių procesų kūrimo. Be to, sistema T-FLEX Technologija suteikia galimybę kurti ir parametrizuoti tipinius technologinius procesus, naudojamus įmonėje. Tokiuose procesuose galima automatiškai perskaičiuoti viso technologinio proceso parametrų reikšmes ir automatiškai parinkti įrangą.

Technologų-programistų darbo automatizavinui kompanija „ Top Systems“ siūlo valdymo programą T-FLEX CNC staklėms ir specializuotas vizualizacijos priemones. Programa padalinta į dvi nepriklausomas sistemas T-FLEX CNC 2D ir T-FLEX CNC 3D ir palaiko įvairius sistemų valdymo tipus: 2D, 2,5D, 3D ir 5D. Kartu su sistema T-FLEX CAD šie moduliai suformuoja užbaigtą CAD/CAM sprendimą.

Verslo procesų valdymas

T-FLEX DOCs turi visas būtinas funkcijas, skirtas organizacinės-administracinės dokumentacijos srautų valdymui, ir leidžia sujungti į vieningą visumą įvairių įmonės padalinių darbą: nuo kanceliarijos iki konstrukcinių-technologinių paslaugų. Sistema leidžia organizuoti įvairių lygių veiklos kontrolę, tame tarpe, tradicinius paprastus bei hierarchinus sprendimus, automatinį vykdytojų ir vadovų informavimą apie visus darbų vykdymo etapus, terminų kontrolę ir kt.

Verslo procesų valdymo modulis, kaip svarbi ir neatsiejama dalis, yra įtrauktas į daugelį sprendimų, sukurtų platformoje T-FLEX DOCs. Modulio funkcijos yra skirtos automatizuoti vartotojų tarpusavio sąveikos procesus įvairiausių darbų vykdymo metu. Tikslių, operatyvių ir suderintų veiksmų užtikrinimui programoje T-FLEX DOCs naudojamas paprastas ir patogus užduočių išdavimo instrumentas. Be to, programoje yra specializuotas kalendoriaus langas, kuriame vartotojas gali ne tik matyti visų savo darbų ir vykdomų užduočių kontrolinius terminus, bet taip pat greitai susikurti įvairiausius priminimus bei pastabas.

Produkto struktūros ir konfigūracijos valdymas. Pranešimai apie pakeitimus

Programoje T-FLEX DOCs įdiegtos gaminio sudėties valdymo priemonės leidžia lengvai ir greitai suformuoti gaminio struktūrą, nepriklausomai nuo jo sudėtingumo. Tai atliekama, naudojant išvystytą mechanizmą, skirtą darbui su gaminių nomenklatūra, o taip eilę specialių funkcijų, tokių kaip, prototipų kūrimas, versijų sekimas, informavimas apie pasikeitimus ir kt.

Gaminių nomenklatūra, katalogai ir klasifikatoriai

Svarbus elementas programoje T-FLEX DOCs yra gaminių nomenklatūros katalogas. Tai automatiškai generuojamas sąrašas, sudarytas iš objektų, kurie yra įtraukti arba gali būti įtraukti į gaminių sudėtį. Specialus katalogų valdymo instrumentas suteikia galimybę sukurti nuosavą katalogų struktūrą su atitinkamomis taisyklėmis, pagal kurias bus atrenkami tik reikalingi duomenys. Programoje T-FLEX DOCs realizuota galimybė automatiškai užpildyti pagrindinius objektų, įeinančių į gaminio sudėtį, parametrus.

Integracija su ERP sistemomis

Sistema T-FLEX DOCs generuoja ir saugo visą projektinę-konstrukcinę informaciją bei kitus duomenis, reikalingus gamybos paruošimo techninių procesų aprašymui, kurie gali būti perduodami į ERP sistemas.

Kanceliarinė dokumentacija

T-FLEX DOCs turi eilę specializuotų funkcijų ir nustatymų, kurių dėka vartotojai gauna visus instrumentus, reikalingus elektroninių dokumentų registravimui ir užduočių vykdymo kontrolei. Paruoštų ir lengvai pritaikomų tipinių biuro dokumentų šablonų rinkinys padės sutaupyti laiko, kuriant ir rašant standartinio pavyzdžio dokumentus, o užduočių paskirstymo mechanizmas su patogiomis vykdymo kontrolės priemonėmis leis efektyviai atlikti visas pagrindines verslo procedūras. Programoje T-FLEX DOCs yra darbų registracijos žurnalo vedimo funkcijos, pilnai atitinkančios kanceliarinių darbų atlikimo standartus.

Ryšių su klientais valdymas (CRM)

T-FLEX CRM leidžia operatyviai stebėti visą reikalingą informaciją apie užsakovų kompanijas, kontaktus su darbuotojais, sudaromas sutartis, išrašomas sąskaitas bei produkcijos tiekimą. Priklausomai nuo užimamų pareigų ir atliekamo darbo, bet kuris darbuotojas T-FLEX CRM sistemos pagalba gali lengvai ir greitai surasti ar užregistruoti bet kokią informaciją, susijusią su komercine veikla ar garantiniu produkcijos aptarnavimu. Visas saugomų duomenų masyvas visada pateikiamas, atsižvelgiant į konkretaus vartotojo interesus, ir užtikrina išsamią informaciją bet kurioje veiklos srityje.

Projektų valdymas, resursų ir sąnaudų planavimas (Project Management)

Projektų valdymo priemonės, įeinančios į sistemos T-FLEX DOCs sudėtį, pirmiausia skirtos spręsti neatidėliotinas problemas, su kuriomis susiduria bet kuris vadovas, tokias kaip, užtikrinti maksimalią visų procesų kontrolę ir greitai įvertinti galimus vieno ar kito projekto realizavimo terminus bei reikalingus resursus. Sistemos funkcionalumas aprūpina vadovą patogiu instrumentu darbų planavimui ir vykdymo kontrolei. Programoje T-FLEX DOCs, kaip ir daugumoje projekto valdymo sistemų, yra įdiegtos paprastos vaizdinės priemonės projekto darbų katalogų sukūrimui. Projektas pateikiamas tradicinės Ganto diagramos pavidalu ir gali būti naudojamas planuojamų darbų terminų valdymui, darbų vykdymo eiliškumo bei sąlygų nustatymui.

Operatyvus kalendorinis planavimas (MES)

Bet kokios gamybos efektyvaus darbo organizavimui reikalingas kruopštus ir savalaikis produkcijos išleidimo planavimas bei galimybė koreguoti planus, pasikeitus sąlygoms. Ne mažiau svarbi yra galimybė operatyviai gauti informaciją apie vieno ar kito gamybos užsakymo būklę. Tokių užduočių sprendimui kompanija Top Systems siūlo operatyvaus kalendorinio planavimo sistemą (MES).

 

Programos kūrėjas Top Systems.

Tam, kad Jūs galėtumėte racionaliai išnaudoti naują programinę įrangą, mes paruošėme specializuotus mokymo kursus «T-FLEX Furniture», kurie padės įsisavinti programinės įrangos galimybes. Šių kompleksinių mokymo kursų rėmuose vartotojas pats gali sukomplektuoti optimalią mokymų apimtį, pasirinkdamas tas programas, kurias jis nori išmokti.

Virtualiniai mokymo kursai - tai ekspres mokymai - nuoseklus projekto sudarymas "žingsnis po žingsnio". Šie kursai skirti tiems, kas nori savarankiškai išmokti dirbti su T-FLEX Furniture programine įranga.

Dalis mokymo pamokų yra laisvai prieinamos.

Pilna apimtimi mokymų pamokos patalpintos specialioje uždarytoje mokymo zonoje ir yra skirtos tik KOGRA - Kompiuterinė Grafika klientams, įsigyjusiems programinę įrangą T-FLEX Furniture.

Mes paruošėme šias virtualių mokymo kursų pamokas:

T-Flex

Pirma savarankiško mokymosi pamoka. - Laisvai prieinamos.
Korpusinių baldų projektavimas programoje T-Flex Furniture - "Mano pirmasis modelis".
Žiūrėkite, klausykite, darykite patys.

1. 3D modelio sudarymas.
2. Stalčių kūrimo modulis.
3. Tvirtinimo furnitūros išdėstymas.
4. Detalių kantavimas.
5. Darbinės dokumentacijos sudarymas.
6. Duomenų perdavimas į CNC stakles.

 

Tik KOGRA klientams:

Spintos sudarymas

Mokymo kursą sudaro 12 įgarsintų video pamokų, kuriose apžvelgiamos šios temos:

1. Darbo su „Darbinėmis plokštumomis“ tvarka.
2. Darbo zonos. Darbo zonos ribų redagavimas.
3. Liniuočių naudojimas.
4. Darbo specializuotomis detalėmis tvarka.
5. Specializuotų detalių pavadinimų sudarymas lietuvių kalba.
6. Detalės pozicionavimas “Darbinės plokštumos” atžvilgiu, panaudojant funkciją „Modelio parametrai“.
7. Nupjovimų ar užapvalinimų detalės kampuose sudarymas, panaudojant funkciją „Modelio parametrai“.
8. Tekstūros pasukimo kampo koregavimas, panaudojant funkciją „Modelio parametrai“.
9. Detalių sudarymas už gaminio išmatavimo ribų.
10. Automatinis furnitūros išdėstymas visame modelyje.
11. Nestandartinės „strypo“ tipo furnitūros išdėstymas.
12. Nestandartinės „krepšio“ tipo furnitūros išdėstymas.

Jūs nematote nuorodų į video pamokas, nes neprisijungėte prie mūsų sistemos. Susisiekite su mumis ir gaukite prisijungimo duomenis.

T-Flex

Spintos su stumdomomis durimis sudarymas

Mokymo kursą sudaro 24 įgarsintos video pamokos, kuriose apžvelgiamos šios temos:

Spintos su stumdomosiomis durimis sudarymas:

1. Darbo plokštumų sudarymas.
2. Spintos ir jos vidinio užpildymo specializuotų detalių pasirinkimas ir išdėstymas.
3. Detalių redagavimas.
4. Naujo tvirtinimo elemento sudarymas ir įkėlimas į duomenų bazę.
5. Darbas su sandūromis. Sandūros ir detalių sujungimo schemos pasirinkimas.
6. Klirensų nustatymas.
7. Stumdomų durų kreipiančiųjų tipų pasirinkimas ir jų spalva.
8. Durų skaičiaus sistemoje nurodymas.
9. Sekcijų skaičiaus kiekvienoms durims nurodymas ir medžiagos pasirinkimas kiekvienai sekcijai.

Spintos, montuojamos į nišą, sudarymas:

1. Darbo plokštumų sudarymas.
2. Nišos angos vidinio užpildymo specializuotų detalių pasirinkimas ir išdėstymas.
3. Detalių redagavimas, medžiagos pasirinkimas.
5. Naujos medžiagos sukūrimas ir įkėlimas į duomenų bazę.
6. Naujos spalvinės schemos sukūrimas ir įkėlimas į duomenų bazę.
7. Darbas su sandūromis. Sandūros ir detalių sujungimo schemos pasirinkimas.
8. Klirensų nustatymas.
9. Stumdomų durų, montuojamų prie nišos sienų, grindų ir lubų, karkaso sudarymas.
10. Stumdomų durų kreipiančiųjų tipų pasirinkimas ir jų spalva.
11. Durų skaičiaus sistemoje nurodymas.
12. Sekcijų skaičiaus kiekvienoms durims nurodymas ir medžiagos pasirinkimas kiekvienai sekcijai.
13. Stumdomų durų sistemos sudarymas.
14. Specifikacijų generavimas.
15. Specifikacijų eksportas į programą Excel, tame tarpe ir baldų plokštės pjaustymo programoms.

Jūs nematote nuorodų į video pamokas, nes neprisijungėte prie mūsų sistemos. Susisiekite su mumis ir gaukite prisijungimo duomenis.

 

T-flex mebel

Tvirtinimo furnitūros nuosavos bibliotekos sudarymas

Mokymo kursą sudaro 14 įgarsintų video pamokų, kuriose apžvelgiamos šios temos:

1. 3D modelio sudarymas programoje T-FLEX:
1.1. Baldų rankenėlės nuosavo 3D modelio sudarymo seka.
1.2. 3D modelio įkėlimas į tvirtinimo elementų duomenų bazę.
1.3. Naujos „Sujungimo schemos“ rankenėlei sudarymas ir įkėlimas į duomenų bazę.
1.4. Gręžimo skylių automatinio braižymo modelyje ir brėžiniuose taisyklių nustatymas.

2. 3D modelio importas iš programos AutoCAD lentynos laikiklio pavyzdžiu:
2.2. Modelio eksporto iš programos AutoCAD optimalaus formato pasirinkimas.
2.3. Lentynos laikiklio 3D modelio importas į programą T-FLEX Furniture Ekspertas, bazinio taško nurodymas ir pririšimas prie vietinės koordinačių sistemos.
2.4. Lentynos laikiklio 3D modelio įkėlimas į tvirtinimo elementų duomenų bazę.
2.5. Naujos „Sujungimo schemos“ lentynos laikikliui sudarymas ir įkėlimas į duomenų bazę.
2.6. Gręžimo skylių automatinio braižymo modelyje ir brėžiniuose taisyklių nustatymas.

3. Furnitūros 3D modelio atsisiuntimas iš gamintojo internetinio puslapio:
3.1. Modelio įkėlimo optimalaus formato pasirinkimas.
3.2. Reguliuojamos atramos 3D modelio importas į programą T-FLEX Furniture Ekspertas, bazinio taško nurodymas ir pririšimas prie vietinės koordinačių sistemos.
3.3. Reguliuojamos atramos 3D modelio įkėlimas į tvirtinimo elementų duomenų bazę.
3.4. Naujos „Sujungimo schemos“ reguliuojamai atramai sudarymas ir įkėlimas į duomenų bazę.
3.5. Gręžimo skylių automatinio braižymo modelyje ir brėžiniuose taisyklių nustatymas.

Jūs nematote nuorodų į video pamokas, nes neprisijungėte prie mūsų sistemos. Susisiekite su mumis ir gaukite prisijungimo duomenis.

 

T-flex

Indauja su stiklo intarpais durelėse ir šoninėje panelėje

 Mokymo kursą sudaro 31 įgarsinta video pamoka, kuriose apžvelgiamos šios temos: 

1. Darbo plokštumų sudarymas.
2. Specializuotų detalių pasirinkimas ir išdėstymas (išorinės durelės, vidinis dugnas ir t.t.).
3. Detalių redagavimas, medžiagos pasirinkimas.
4. Kreivalinijinių detalių kontūrų braižymas.
5. Naujos medžiagos sukūrimas ir įkėlimas į duomenų bazę.
6. Naujos spalvinės schemos sukūrimas ir įkėlimas į duomenų bazę.
7. Detalių kantavimas.
8. Naujos apvado medžiagos sukūrimas ir įkėlimas į duomenų bazę.
9. Detalės kantavimo eiliškumo nustatymas.
10. Briaunų sujungimų taisyklių nustatymas.
11. Darbas su sandūromis. Sandūros ir detalių sujungimo schemos pasirinkimas.
12. Klirensų ir tarpų nustatymas.
13. Schemos nustatymas ir tvirtinimo pasirinkimas.
14. Tvirtinimo detalės pozicionavimo pasirinkimas. Furnitūros poslinkio ir žingsnio nustatymas.
15. Detalių fiksavimo “griovelyje” tvarka.
16. Detalių fiksavimo “ketvirtyje” tvarka.
17. Stiklinių lentynų fiksavimas specialiais tvirtinimo elementais.
18. Nuosavo 3D modelio sudarymo seka baldų rankenėlės pavyzdžiu.
19. 3D modelio įkėlimas į tvirtinimo elementų duomenų bazę.
20. Naujos „Sujungimo schemos“ rankenėlei sudarymas ir įkėlimas į duomenų bazę.
21. Gręžimo skylių automatinio braižymo modelyje ir brėžiniuose taisyklių nustatymas.
22. Vartotojiško brėžinių albumo sudarymas.
23. Brėžinių šablono redagavimas ir sureguliavimas pagal vartotojo reikalavimus.
24. Patarimai darbui su brėžiniais.
25. Specifikacijų generavimas.
26. Specifikacijų šablono redagavimas ir sureguliavimas pagal vartotojo reikalavimus.
27. Specifikacijų eksportas į programą Excel, tame tarpe ir baldų plokštės pjaustymo programoms.
28. Duomenų perdavimas į CNC stakles.
29. Duomenų paruošimas kreivalinijinių kontūrų apdorojimui.
30. Duomenų paruošimas slylių gręžimui. 
31. Duomenų paruošimas ir perdavimas į programą T-FLEX Pjaustymas.

Jūs nematote nuorodų į video pamokas, nes neprisijungėte prie mūsų sistemos. Susisiekite su mumis ir gaukite prisijungimo duomenis.

 

t-flex

Komodos detalių ir tvirtinimo furnitūros pakavimas į dėžes

Mokymo kursą sudaro 12 įgarsintų video pamokų, kuriose apžvelgiamos šios temos:

1. Modulis "Pakuotės apskaičiavimas". Automatinis detalių pakavimo į dėžes schemos apskaičiavimas ir sudarymas.
2. Detalių sudėjimas į dėžes pagal detalių maksimalios masės kriterijų.
3. Detalių sudėjimas į dėžes pagal dėžės maksimalių gabaritų ir masės kriterijų.
4. Detalių sudėjimas į dėžes sluoksniais.
5. Detalių pasukimas dėžėje.
6. Optimalus medinių intarpų išdėstymas tarp detalių.
7. Optimalus furnitūros ir tvirtinimo elementų išdėstymas tarp gaminio detalių.
8. Dėžės tipo pasirinkimas.
9. Pakuotės žiniaraščio sudarymas.
10. Kiekvienos dėžės išklotinės brėžinio generavimas.
11. Detalių, medinių intarpų ir furnitūros pakavimo sluoksniais schemos brėžinių generavimas.
12. Praktiniai patarimai darbui su moduliu "Pakuotės apskaičiavimas".

Jūs nematote nuorodų į video pamokas, nes neprisijungėte prie mūsų sistemos. Susisiekite su mumis ir gaukite prisijungimo duomenis.

 

KOGRA-Kompiuterinė Grafika Mokymo Centro specialistai padės Jums optimaliai išnaudoti visą «T-FLEX Furniture» programinės įrangos potencialą.

  • Baigusiems kursus, KOGRA nemokamai teikia konsultacijas.